Vandaag hebben wij een spannend interview met SM meesteresse Veronique. Zij ontvangt mensen prive in de provincie Flevoland.
Hoelang bent U actief in de adult wereld en hoe bent U erin verzeild geraakt?
Eind 2010 ben Ik begonnen in de Adult Wereld. Ik heb eerst her en der door Nederland in studio’s ervaring opgedaan en vanaf begin vorig jaar heb Ik Mijn eigen discrete plaats waar Ik SM sessies geef.
Wat zijn de dingen die U allemaal doet in de erotiek?
Ik ben SM Meesteres en geef sessies aan Mijn onderdanen in de vorm van online (o.a. telefonisch online via http://www.thuis.nl/performer/4137/profile en op afspraak via Skype.) en real life sessies in Mijn eigen SM studio in Emmeloord, Flevoland en Ik ben tevens te boeken voor escort service. Uiteraard gebruik Ik Mijn onderdanen niet voor Mijn eigen seksuele genot, Ik vindt het heerlijk om Mijn onderdanen te kwellen, te tergen en soms wat lichtelijk te martelen. 🙂 🙂 Mijn ondeugende en geile slavin geeft zich onder leiding van Mij volledig aan Mijn onderdanen over. Daarnaast heb Ik sinds kort een 5-tal kinky films opgenomen voor www.kimholland.nl en Meiden van Holland.
Wat vindt U tot nu toe het leukste om te doen?
Eigenlijk alles wel! De sessies met slaven vind Ik erg leuk om te doen omdat eigenlijk geen 1 sessie hetzelfde is. Elke slaaf, onderdaan is toch weer anders en heeft andere fetisjen. Maar Ik vind het het geweldig om te filmen!
Bent U tevreden over Uw eigen voorkomen?
Ik ben heel tevreden over Mijn eigen voorkomen. Vind niet dat Ik mag klagen i.i.g.!
Wat is het leukste/ stoutste dat U ooit is overkomen?
Ik heb onderhand al zoveel leuke of stoute dingen meegemaakt dat er niet echt 1 iets is wat het leukste of het stoutst is. Ik hoop nog veel leuke en stoute gebeurtenissen mee te maken met Mijn sessies en films.
Met wie zou U graag een film willen maken?
Ik heb niet echt iemand waar Ik nog graag een film mee zou willen maken, nou ben Ik trouwens ook helemaal niet zo thuis in de wereld van de porno. Maar als Ik dan toch moet kiezen dan kies Ik voor Nederlands Adult model Scarlett Hope en uiteraard een mooie sex slaaf erbij… Ik vind haar gewoon een onwijs mooie en sexy dame!
Heeft U een wijze levensles voor onze lezers?
Ik ben niet echt van de wijze levenslessen… Nee dus!
Wat ligt er in Uw nachtkastje?
Ha! Helemaal niets! Want Ik heb namelijk geen nachtkastjes… 🙂 🙂 🙂
Uiteraard heb Ik in Mijn studio allemaal verschillen soorten dildo’s, vibo’s, zwepen, boeien, klemmen etc etc liggen.
Hoe nghty bent U?
Ik ben ontzettend nghty! Dat eens mee willen maken?
Lees Mijn website mrsveronique.nl dan goed en aandachtig door om misverstanden en tijdverspilling te voorkomen en boek een sessie met Mij!
Strenge en Dominante groet!
Mrs. Veronique
Laat een antwoord achter
Je moet ingelogd zijn om een bericht achter te laten.